İddaa Kuponu

Her gün binlerce insanın kazandığı bir sektör olan bahis alanında şansını denemek herkesin hakkı. Bunun için yapmanız gereken şeyler de çok karmaşık değil. Tek ihtiyacınız oynyacağınız maçları seçmek, kuponunuzu oluşturmak ve maçların sonuçlarını takip etmek. Peki yeni başlayanların neler yapması lazım? Ilk seferde iddaa bülteni size çok karmaşık gelebilir. Bunun yanında takımları çok tanımadığınız için ya da ligleri çok fazla bilmediğiniz için çekinebilirsiniz. Kupon yapmak oldukça zor gözükebilir. Kafanıza takılan bu ve daha fazla soruyu cevaplamak için sizlere bir yazı hazırladık. İddaa kuponu nasıl yapılır, nelere dikkat etmek gerekir ya da kazanmak için neler yapmak lazım bunlara birlikte göz atalım.İddaa Kuponu

Sistemli İddaa Kuponu

Sistemli kuponlar yeni kullanıcıların kafasını çok fazla karıştıran bir alan. Bazıları oldukça temkinli yaklaşırken bazıları da kazanmak için mucize yöntem olarak görmekte. Sistem kazanmanızı sağlayan bir mucize değil bir kere buradan başlamamız lazım. Sistem kuponu mantığını özetlemek gerekirse tek tek birçok kupon yaparak elde edebileceğiniz seçenekleri tek kuponda birleştirmek. Diyelim elinizde 5 maç var. 3 maçlık bir kupon yaparak riski azaltmak istiyorsunuz ama bir yandan da hangi 2 maçı çıkaracağınıza karar veremiyorsunuz. İşte bu noktada sisteme baş vurarak bu 5 maçı da oynayabilirsiniz. Kuponunuzdan her hangi 3 maç tuttuğu takdirde kazanmış olacaksınız. Sistemin yatırım ücreti daha yüksek. Bunları hesaplamak için de bültendeki sistem tablosunu kullanmak mümkün. İddaa kuponu bu şekilde oluşturulduğunda kazanma oranınız artacaktır.

Günlük İddaa Kuponu

İnternet ortamında günlük hazır kuponlar hazırlayan hesaplar görmek mümkün. Genellikle twitter ve instagram üzerinden faaliyet gösterenler olduğu gibi facebook aracılığıyla sayfalar oluşturanlar da var. Bu hesaplar üzerinden insanlar ücretsiz fikirlerini sundukları gibi bunu para karşılığıyla yapanlar da söz konusu. Özellikle yeni başlayanlar için bu tarz hazır iddaa kuponu takip etmek mantıklı bir yöntem. Bizim tavsiye edeceklerimizden biri banko kuponlarıyla hesabı. Bunun yanında gazeteler üzerinden de uzman yazarların hazırladığı kuponları takip etmek yerinde olacaktır. Kuponlarınızı yaptıktan sonra İddaa Kupon Sorgulama işlemiyle kazanıp kazanmadığınızı kontrol etmeniz çok kolay. İster barkod numarasıyla, isterse tek tek maçları inceleyerek tutturup tutturmadığınızı anlayabilirsiniz.